זיו

זיו

10 מדיטציות

זיו כאן לעזור לכם לשפר ביצועים מנטליים ולהפוך את הנסיעות למעוילות בעזרת מיינדפולנס ותרגילי נשימות. התכנים וההדרכות שנמצאים ברגע נוצרו על ידי צוות פסיכולוגים, מטפלים ומומחים מעולם המיינדפולנס, והם מיועדים לעזור לך להתמקד בהפחתת סטרס, לשפר את הזיכרון ויכולת הריכוז, לעבוד על דחיינות ולקחת רגע של שקט לעצמך בכל יום מחדש.

דניאל

דניאל

5 מדיטציות

דניאל כאן לעזור לחיילים להתמודד עם הקשיים של השירות הצבאי. התכנים וההדרכות שנמצאים ברגע נוצרו על ידי צוות פסיכולוגים, מטפלים ומומחים מעולם המיינדפולנס, והם מיועדים לעזור לך להתמקד בהפחתת סטרס, לשפר את הזיכרון ויכולת הריכוז, לעבוד על דחיינות ולקחת רגע של שקט לעצמך בכל יום מחדש.

נעמה

נעמה

19 מדיטציות

נעמה כאן ללוות אותכם בהדרכות שיעזרו לכם להרדם בקלילות, להתגבר על חרדה ועוד. התכנים וההדרכות שנמצאים ברגע נוצרו על ידי צוות פסיכולוגים, מטפלים ומומחים מעולם המיינדפולנס, והם מיועדים לעזור לך להתמקד בהפחתת סטרס, לשפר את הזיכרון ויכולת הריכוז, לעבוד על דחיינות ולקחת רגע של שקט לעצמך בכל יום מחדש.

מתן

מתן

4 מדיטציות

מתן כאן לעזור לכם להתמודד עם קשיים בעבודה, דאגות כלכליות, ועוד. התכנים וההדרכות שנמצאים ברגע נוצרו על ידי צוות פסיכולוגים, מטפלים ומומחים מעולם המיינדפולנס, והם מיועדים לעזור לך להתמקד בהפחתת סטרס, לשפר את הזיכרון ויכולת הריכוז, לעבוד על דחיינות ולקחת רגע של שקט לעצמך בכל יום מחדש.

שירי

שירי

6 מדיטציות

שירי היא מורה למדיטציות ומיינדפולנס, מדריכת האטה יוגה קלאסית, מנחת קבוצות ומלווה תהליכי התפתחות אישיים וקבוצתיים. עוזרת לאנשים להצית את האש הפנימית מחדש, להתחבר לכוח ולעוצמות שבהם. שירי יוצרת מרחבים טרנספורמטיביים שנותנים כלים ליצירת אותנטיות, אמת, חיבור ותשוקה לחיים.

אלינה

אלינה

6 מדיטציות

אלינה גרינשפון (יוגאלינה) היא מורה ליוגה, נשימה ומדיטציה, מטפלת מטפלת בהילינג יוגה ומדריכה רוחנית. בעצם, היא עוזרת לאנשים להגיע אל המרכז, אל הלב, המקום שבו מתקיים איזון, ומתוכו אפשר לחיות את החיים בשלווה ונועם, אל מול כל פעימה שהחיים מביאים. תרגולי המדיטציה נגישים, רכים, ונעימים, מותאמים לכל אדם בדרך שבה הוא צועד.

דינה

דינה

3 מדיטציות

דינה לוין, מורה ליוגה ויניאסה פלואו, תרגול בקצב זורם שמתאים לכל הרמות. אוהבת לשים דגש על הקשיבות לנשימה ולתחושות הגוף תוך כדי תנועה. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וניסיון בהעברת מדיטציות במסגרת זו לאוכלוסיות שונות. חשוב לי להעביר את המסורת העתיקה והפילוסופיה העמוקה של היוגה לצד חוויה של משחק, סקרנות, וידע מעולם המיינדפולנס והפסיכולוגיה.

תהילה

תהילה

7 מדיטציות

אחות מוסמכת ומדריכת מדיטציה, מיינדפולנס ודהרמה. מעבירה תהליכים אישיים, מרצה ומדריכת סדנאות. מאמינה בכך שרק מה שאנו מודעים אליו באמת- ניתן לשינוי. מלמדת איך לשמר את האיזון בחיי היום יום, בשגרה ובמצבי משבר - על ידי תרגול מודעות, קשיבות וחיזוק הקול הפנימי.

אופרי

אופרי

8 מדיטציות

אופרי פוקס מאמנת טרנספורמטיבית, מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים. מלווה א.נשים בתהליכי שינוי, מעבירה סדנאות והרצאות לצמיחה וחיבור לפוטנציאל האינסופי. משלבת ידע ממגוון תחומים ומציעה מסע של התבוננות פנימית, מודעות עצמית ושינוי מהיסוד. גישתה כוללת גם מדיטציה רוחנית והדרכה אינטואיטיבית.

סער

סער

2 מדיטציות

סער לינסקר - מתרגל יוגה כבר חמש שנים, נחשפתי לעולם הזה עקב פציעה בצוק איתן בעת שירותי הצבאי בגולני שנשאה איתה הרבה כאבי גב, ולבסוף מצאתי הקלה ושחרור דרך תרגול היוגה. בהמשך דרכי נחשפתי גם לעולם האקרויוגה, וטסתי להודו במטרה להעמיק וללמוד בקורס מורי יוגה. אחרי שנה במזרח בה לימדתי ותרגלתי יוגה ואקרויוגה, חזרתי לארץ והתחלתי ללמד במסגרות שונות של פרטיים, סדנאות ושיעורים קבוצתיים. מדיטציות, תרגוליי מיינדפולנס ותרגולי נשימות הן נדבך משמעותי מהתרגול האישי שלי, ותורמות לי רבות בוויסות הרגשי שלי.

דנה

דנה

6 מדיטציות


דנה ברט מטפלת בריצה, מתמחה בשיטת CBT בשילוב מיינדפולנס. בעלת תואר B.A במד״ה ובפסיכולוגיה, M.A במדעי הספורט. דנה מאמינה שהתנועה והמודעות לגוף עוזרים לנו לקלף נוקשות תודעתית ופיזית. מלווה א.נשים בתהליכי שינוי באמצעות כלים המשלבים גוף נפש במטרה להגיע לאיזון וחופש פנימי.

דניאלי

דניאלי

2 מדיטציות

מחוברת לעולמות הגוף נפש, אוהבת לשתף כל תובנה שתורמת לה במסע. מורה ליוגה, מתרגלת מיינדפולנס ובוגרת תואר שני בפסיכולוגיה. כיום היא מפיצה את הידע שצברה וממשיכה ללמוד במרכזי מדיטציה במזרח.

אריאל

אריאל

6 מדיטציות

מורה ליוגה בסגנון אשטנגה ויניאסה וסטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה של הספורט. מפיקה ומנחה מרחבי התפתחות, סדנאות וריטריטים.

יואב

יואב

6 מדיטציות

מורה ליוגה עם התמחות במדיטציה ופסיכו-יוגה. מדריך צ'י קונג רפואי (MQP) מנחה ריטריטים של יוגה-ויפאסנה בשתיקה. מרצה למיינדפולנס בחברות ואירגונים. מלווה יחידים דרך כלים מיוגה תרפיה, תקשורת מקרבת, נשימות ורפואה סינית אנרגטית.

עדן

עדן

5 מדיטציות

"עדן היא מדריכת מדיטציה מיינדפולנס ודהרמה. מאמינה שבעזרת נשימות מודעות נוכל להגביר את החמלה והקבלה העצמית. צריך להרבות טוב בעולם וכדי לעשות זאת, צריך להיות קודם כל טובים כלפי עצמינו. ב4 שנים האחרונות חוקרת את עולם הרוח ובפרט המדיטציה. מעבירה סדנאות קבוצתיות וריטריטים."

כלים מבית רגע

כלים מבית רגע

31 מדיטציות

מקום בו תמצאו מגוון תרגולים, צלילים מרגיעים, תדרים מיוחדים והדרכות נשימה ויזואליות, שנוצרו כדי לעזור לך לחקור את עולם המיינדפולנס בדרך שלך. התנסו, חקרו, ותתחילו את המסע שלכם אל איזון ושלווה.

יעל

יעל

9 מדיטציות

יעל גינזבורג היא מורה ליוגה ומדיטציה ומלווה ויוצרת מרחבים של טרנספורמציה וריפוי. זאת דרך אוצרות של חוויה שנועדה להנחות תלמידים לקראת גילוי המדריך הפנימי שלהם. יעל מאמינה שלמידה היא המפתח להתפתחות ושכל הידע שאנחנו צריכים כבר נמצא בתוכנו, רק צריך לחשוף אותו. רק כשנלמד להביא את התת מודע- למודע נוכל להתחיל לעבד וגם לשחרר אותו. דרך רגיעה, הרפיה וחזרה למרכזנו נוכל לחיות באיזון ולנווט את חיינו בצורה אותנטית ומיטיבה.   יעל בעלת הכשרה של מעל 700 שעות ביוגה, מדיטציה, התפתחות אישית ויצירת מציאות.

ד״ר מיכל

ד״ר מיכל

11 מדיטציות

מיכל מועלם Psy.D דר׳ לפסיכולוגיה. מטפלת ביחידים ומנחה סדנאות מעל ל25 שנים, במגוון נושאים, החל מחרדות ופוביות ועד לאתגרי חיים, שיפור ביצועים והגשמה עצמית. בעשור האחרון מתמקדת בעיקר בטיפול וליווי תהליכי התפתחות אישיים דרך עולם הדמיון המודרך והמיינדפולנס. גוף ונפש בעיניי הם בלתי נפרדים והליווי שלי תמיד יתייחס לכל ההיבטים של גוף-נפש. כשאיני עובדת אני קוראת, רצה, מתאמנת ומתרגלת יוגה ומדיטציה בקביעות.

מעיין

מעיין

2 מדיטציות


מעיין גרבר בת 37. מאמנת - מתקשרת - מנחת מעגלי נשים ומלמדת מדיטציה ודמיון מודרך מזה 13 שנה. מאמינה שיש בורא לעולם ולכל נשמה והתפקיד שלה הן בחיים כאן והן בחיים שאחרי.

עדי

עדי

3 מדיטציות

עדי שפילמן, בת 37. מדריכת מדיטציה ומיינדפולנס מוסמכת וינגייט, מוסמכת nlp master ומורה ליוגה. מאמנת אישית וקבוצתית ומלווה אנשים בתהליכי התפתחות.

מיה

מיה

15 מדיטציות

מיה קרמר, מדריכת יוגה, מדיטציה ואלכימאית המתמחה בתחום הגוף, מיינד ונפש למעלה מ-10 שנים. היא עוזרת לאלפי אנשים בכל רחבי העולם. מיה הינה מומחית לשחרור חסימות רגשיות ופיזיות כתוצאה מטראומה, פחדים, חרדות ומחשבות שליליות. היא עוזרת לפתוח את הלב ומציעה יצירת מציאות אחרת, לכל אדם שמחפש שלווה פנימית ורוצה לחיות חיים מאוזנים. תוכלו למצוא את הטורים של מיה במגזין מנטה ו-ווינט בנושאי התפתחות אישית.

שקד

שקד

3 מדיטציות

שקד טורג׳מן טסלר, מאמנת להתפתחות אישית בדרך הזן בודהיזם. עוסקת בתהליכי התפתחות ותהליכי תודעה אנושית עם דגש על ערכי הבחירה והמודעות. שקד מאמינה שהדרך לסיפוק ואושר עוברת דרך התקרבות לרצון הפנימי ולנטיית הלב הטבעית שקיימת בכל אחד אבל מיטשטשת ונעלמת עם השנים. היא עוזרת לאנשים בתהליך ההתקרבות פנימה, חידוד ודיוק הקיום והוויה על ידי אימון אישי ומשתמשת בכלים ועקרונות של חמלה עצמית, מיינדפולנס, מדיטציה, נשימה ועוד.

הילה

הילה

24 מדיטציות

הילה מטלון מורה ליוגה אשטנגה ויניאסה, יין יוגה, יוגה להריון ,לגיל השלישי ויוגה רגישה לטראומה. הילה חוקרת את עולם הרוח, בודהיזם, יוגה, מיינדפולנס והתפתחות אישית כ 10 שנים. בעלת הכשרה של 700 שעות לימוד של קורסים והשתלמויות. מעבירה סדנאות של מוזיקה חיה ויוגה, מטפלת בעיסוי תאילנדי ומלווה בשיטת התמקדות. ״בעזרת תרגול המדיטציה והיוגה גיליתי שיש בי חוזק וחוסן שלא הכרתי לפני. אני מאמינה שההתמדה בתרגול עוזרת ליצור חיבור לעצמי, נוכחות ברגע ההווה, רוגע שלווה וחיים נינוחים יותר. התרגולים איתי יעזרו לכם לטפח נוכחות אוהבת, חמלה ונדיבות, ולהרחיב את ליבכם.״

זיו

זיו

2 מדיטציות

זיו שנהב מורה למדיטציה ופילוסופיה בעמותת קדן ומנחה סדנאות וריטריטים בשתיקה. מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה. מעמיקה בלימודי סנסקריט, תרבות ופילוסופיה הודית

מיכאל

מיכאל

1 מדיטציות


מיכאל פיין, מורה למדיטציה כעשור. הולך בדרך הרוחנית בסביבה העירונית כשני עשורים. לומד ושואב השראה מזרמי הבודהיזם השונים, וגם מתורות רוחניות שונות מהמזרח ומהמערב. דרך הלמידה והלימוד מחפש לבנות את הגשר בין החיים הסואנים במאה ה-21 לחוכמה הרוחנית האל-זמנית.


ארז

ארז

1 מדיטציות

מורה ליוגה ומדיטציה, בדגש על יישום פרקטי של הדרך בתוך חיי היום יום. ניסיון הוראה של כמעט כעשור ומעל 35 ריטריטים שזכיתי להנחות. מרצה סדנאות מיינדפולנס בחברות ציבוריות, הייטק וארגונים. מפתח הקורס הדיגיטלי 'להתמיד במדיטציה', תהליך דיגיטלי שמאפשר לתרגל בהתמדה באופן עצמאי.

אלי

אלי

1 מדיטציות

שמי אלי כהן ואני מטפל ברפואה סינית, CBT ויוצר מוסיקה בתדרים מרפאים. מעל 20 שנה של נסיון קליני והנחייה של קבוצות בסדנאות מודעות ומסעות רפואיים עזרו לי לגבש יותר ויותר את ההבנה שמדיטציה היא הדרך היעילה ביותר להעצמת תחושת החמלה והאושר בחיינו, והדרך לשחרור עצמי מכבלי ההזדהות המוגברת עם הסבל. אני מאמין שמדיטציה היא המתנה הטובה ביותר שקיבלנו על מנת להזכר שבבסיסנו קודם כל נוכחת תודעה, והיא נקייה וצלולה. אני מזמין אתכם/ן לתרגל איתי מדיטציות על מנת להרגיש מחוברים יותר לעצמכם/ן ולמרחב, על מנת להכיר את מלוא הפוטנציאל של התודעה שלכם/ן ולצאת למסע מעבר לדלתות התפיסה. הצטרפו אליי באהבה רבה אלי כהן

שחר

שחר

1 מדיטציות

שחר אָטְמָוִידְיָה מורה לסאטיאננדה יוגה, שיטה הוליסטית הכוללת טכניקות מדיטציה והרפייה עמוקה מכתבי היוגה העתיקים. הולכת בדרך היוגה 12 שנים, ותלמידה של Bihar School of Yoga, בית הספר הגבוה ליוגה מהמוערכים והמרכזיים בהודו. כלל המדיטציות בהנחייתי הן עפ"י הלימוד המסורתי של בית ספר זה. מלווה יחידים וקבוצות עם כלים שונים ממסורת היוגה, ביניהם גם- יוגה נידרה, מדיטציה, מנטרה צליל ותדר. מוזמנים.ות להצטרף אליי

אורי

אורי

1 מדיטציות

מורה ליוגה ומדיטציה בדרך היוגה השלמה. מדגישה בהוראה שלי רכות, הרפיה ונינוחות. מלווה נשים בתהליכים אישיים של גוף-נפש בגישת היוגה תרפיה, לריפוי, הקשבה פנימית וחמלה עצמית. מנחה סדנאות וריטריטים של יוגה ומיינדפולנס. בנוסף, מלמדת בגנים יוגה לילדים כדי להנגיש גם להם את הכלים הנפלאים משני החיים של היוגה, בחיוך וביצרתיות:)

אתם

אתם

X מדיטציות

הצטרפו אלינו בתור מדריכים באפליקציה ושתפו את הידע שלכם עם הקהילה